Ahoj, s blogem se stěhuji na své soukromé stránky, tudíž dále budu pro vás na blog.lafi.cz. Zachovejte mi přízeň, díky :)

katalogy cestovních kanceláří

22. června 2009 v 10:27 | Lafi |  Ze života
Při rozhodování o letošní letní dovolené přítelkyně navrhla, podívat se někam k moři. Vzhledem k tomu, že jsme dlouho u moře nebyli, souhlasil jsem. Za chvíli se u nás objevily různé katalogy s nabídkama zájezdů. Jana už nějaké předvybrala a bylo na mě se také podívat do těch barevných stránek, abych projevil iniciativu. V sobodu při snídani byl ten správný čas. Vzal jsem si to pěkně ke stolu a začal listovat. Předesílám, že zájezdy typu dojet, nebo doletět do hotelu, týden nebo i déle se opékat na pláži a cucat různé nápoje mě baví tak první dva dny, potom se začnu nudit. Taky je úžasná pruda, když nás začne otravovat nejaký nepříjemně přátelský člověk s nabídkama super programů.

Nicméně moře mám rád, super dovolená byla na plachetnici, kterou nám zařídil kamarád potápěč. Týden na moři mezi Elbou a Korzikou byl skvělý zážitek. Ale zpět k výběru dovolené. Při listování katalogy jsem se začal čím dál, tím více mračit. Nevím jak kdo, někomu to může být příjemné, já se po chvíli začal utápět v orientaci. Všechny ty zájezdy se mi začali slévat do jednoho divného komixu. Nedalo se odlišit a ani to nebylo příliž důležité, jestli prohlížím Chorvatsko, Itálii, nebo Bulharsko. Také bylo celkem jedno katalog jaké cestovní kanceláře právě držím v ruce. Na všech stránkách bylo totéž. Ubytování hýřilo hvězdičkama, u každého byly stejné fotky mladých, krásných a usměvavých lidí. Obloha byla nejmodřejsí, moře zaručeně azurové a pláže nejlepší na světě. Samozřejmostí je místní folklór, jaký proboha?!
Po snídani byly katalogy s velkým úsilím prolistovány. Odnesl jsem si zmatek v hlavě a znechucení nad tím, že se CK nesnaží přijít s něčím originálním. Třeba to nemají zapotřebí a zákazníci se spokojí s tím jak to je nyní. Asi nejsem prototyp klasického spotřebitele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama