Ahoj, s blogem se stěhuji na své soukromé stránky, tudíž dále budu pro vás na blog.lafi.cz. Zachovejte mi přízeň, díky :)

Kretenius motorizovaný

30. září 2009 v 11:32 | Lafi |  Ze života
Od doby co jsem získal řidičák už uběhlo pár let a za tu dobu člověk zažije na silnici i mino ní ledacos. Některé příhody mi pořád spolehlivě dokážou nadzvednout mandle. Zrovna včera už nebylo v podzemce místo, s Janou jsme přijeli pozdě kvůli dopravní nehodě na dálnici a nezbývalo nám než zaparkovat někde v ulici. Vypadalo to na pomalu detektivní práci, všechno se zdálo obsazené. Moje vzpomínka zabrousila k jednomu malému, nedávno otevřenému plácku na plácku na parkování, kousek od našich oken. Byl už docela plný, nicméně jsem doufal ve volné místo na konci. A skutečně bylo tam! Akorát pro auto, i když trochu netradiční parkování, tak bylo akorát. Ještě jsem zkontroloval, jestli opravdu nikomu nevadím, byly tam totiž taky vjezdy na pozemek.


Odpoledne byl trochu spěch, měl jsem domluvené masírování a rád chodím včas. Co čert nechtěl, nějaký imbecil zaparkoval za mě, směrem k těm vjezdům, čímž je zablokoval a navíc tak nešikovně ze jsem nemohl vyjet, ani ho jinak objet. Možná tak v trabantu a ještě se sklopenýma zrcátkama. Hlavně že ten "doveda" měl vytuněnýho starýho golfa, dacan. Nezbylo mi nic jiného, než vjet na chodník a se zapnutýma "očima" vycouvat zatáčku pomalu až k tramvajové zastávce a tam se dostat na silnici. Ještě že tam není vysoký obrubník. A potom objet celý blok.

Vím že je dost svízelná situace s parkováním a člověka to otráví když nemůže najít volné místo, ale za každou cenu se ustájit tak, že ostatní nemůžou ani vyjet se mi zdá bezohledné. Napadlo mě, jak by to asi dopadlo, kdyby byl na mém místě někdo prchlivý. Na názoru, jak se člověk chová za volantem, tak se chová i v životě, něco bude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 30. září 2009 v 14:25 | Reagovat

Někteří lidé se neohlížejí na ostatní a parkují si, kde chtějí. Jezdím sice mhd, ale občas zaparkuje někdo tak, že musí celá tramvaj půl hodiny čekat, než se vrátí bezohledný majitel auta... :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama