Ahoj, s blogem se stěhuji na své soukromé stránky, tudíž dále budu pro vás na blog.lafi.cz. Zachovejte mi přízeň, díky :)

Smlouva s O2

19. října 2009 v 12:06 | Lafi |  Ze života
Před nedávnem jsem doma rozpoutal diskuzi na téma internetové připojení. Byli jsme připojení k internetu od Českých radiokomunikací a za pevnou linku byli nuceni platit O2. Radiokomunikace si vzaly necelých šest stovek a kyslík standardní čtyři stovky. To bylo na dnešní poměry hodně a proto jsme dali hlavy dohromady a vymýšleli, jak ušetřit. Telefon skoro nepoužíváme a tak bylo vypracováno několik variant. Nejlaciněji, tedy o pár peněz vyšly Radiokomunikace s tím, že bychom k nim přešli i s pevnou linkou, což by bylo nejjednodužší a nemuseli bychom se vázat na nějaké období. Táta od Jany ale trval pro mě nepochopitelně na O2. Co naplat, rozjel jsem akci. Když přišla smlouva od nového poskytovatele internetu, myslel jsem po jejím přečtení, že si dělají srandu. Součástí smlouvy byla jakási anketa s předem vyplněnými odpověďmi a bez dalších možností. Obrázek části smlouvy je dole. Na telefonický dotaz mi operátorka řekla, že to máme jen podepsat.


Pokud by někoho zajímal odkaz na všeobecné podmínky, dole je jejich začátek. Možná jsem zabržděný, ale nepochopil jsem o čem tam píší. Když vám to bude jasné, neváhejte a pište vysvětlení, ať víme co jsme podepsali.
6.4 Subjekt údajů bere na vědomí a souhlasí s tím, že je O2 sama nebo prostřednictvím svého obchodního zástupce nebo osob uvedených v odst. 6.3 a 6.5 oprávněna zpracovávat Údaje pro účely nabízení obchodu a Služeb, pro služby s přidanou hodnotou, pro marketingové a obchodní účely, telemarketing, průzkum trhu a pro účely sjednané se Subjektem údajů, a to v rozsahu, v jakém byly Údaje poskytnuty Subjektem údajů nebo vyplývajícím z charakteru poskytovaných Služeb nebo ve kterém O2 získala při poskytování Služeb či služeb s nimi souvisejících, jsou-li nezbytné pro dosažení účelů uvedených v odst. 6.2 a 6.3, včetně možnosti za těmito účely Údaje zpracovávat pro marketingové oslovení plátce, pokud je odlišný od Účastníka. O2 je oprávněna zpracovávat Údaje pro výše uvedené účely po dobu stanovenou na příslušném formuláři, dokumentu či jiném nosiči a není-li tato lhůta stanovena, pak po celou dobu platnosti Smlouvy, resp. do úplného vypořádání práv a povinností ze Smlouvy, popř. po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy či v souladu s nimi, nebo po dobu stanovenou těmito VP.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavlinka Pavlinka | Web | 22. října 2009 v 13:22 | Reagovat

K O2 mam jednu radu - jsou pro nas prakticky jedinou moznosti pripojeni, ale nevi to ;) .. tak jim kazdy rok volam a ptam se, jak spravne provest prechod ke konkurenci. A svete div se, kazdy rok dostanu specialni nabidku (slevu na 12 mesicu, po ktere slibim, ze jeste zustanu)... jen je mi zahadou, proc to sakra nemuzu platit jako standartni cenu a musim kazdy rok absolvovat znovu stejne divadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama