Ahoj, s blogem se stěhuji na své soukromé stránky, tudíž dále budu pro vás na blog.lafi.cz. Zachovejte mi přízeň, díky :)

Váhaví střelci

20. října 2009 v 21:44 | Lafi |  Ze života
Dnes bylo v plánu navštívit autoservis, protože Janino auto začalo trucovat. Ráno jsem vůz bez problémů doručil do správných rukou a barvitě popsal naše potíže. Nebudu vás zatěžovat podrobnostma, o to tu nejde. Pracovní den bylo třeba zkrátit, abych se dostal zpátky do dílny včas než zavřou, vyslechl ortel a případně vyzvedl vůz. Závadu se sice podařilo identifikovat a snad i odstranit (bylo to něco s počítačem) a hned po verdiktu nad autem mě potkala nemilá věc, a sice dohadování o ceně, ale trochu opačně, než si asi představujete. Pan spolumajitel je starší člověk, ochotný a nejspíš taky hodný, možná až moc. Řekl mi, že klukům co mu dali Janino auto na počítač dal dvě stovky, takže mě to bude stát to samé. Když jsem se ho zeptal co za to bude chtít on, odpovědí mi bylo nic, že tím strávil ani ne půl hodiny. Chtěl jsem mu zaplatit alespoň tu půl hodinu a tak následoval slovní ping-pong, jako ve filmu Na samotě u lesa. Nakonec mi bylo blbý mu něco nutit, odůvodnil jsem si to tím, že je snad dospělý člověk a dokáže se říc za práci peníze. Ale i tak mě to hryzlo. Nenám rád váhavé střelce, co se nemohou rozhodnout. Kdyby si řekl konkrétní částku, rád mu jí zaplatím, ale takhle v člověku vyvolal dojem, že mu něco dluží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 20. října 2009 v 23:30 | Reagovat

Tak to je opravdu hodný pán, většinou se to děje přesně naopak. Já bych mu asi dala aspoň stovku. Na druhou stranu - takhle se z vás stanou třeba věrní zákazníci:-) Nás zase v autoservisu dost okradli, takže budeme hledat jiný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama