Ahoj, s blogem se stěhuji na své soukromé stránky, tudíž dále budu pro vás na blog.lafi.cz. Zachovejte mi přízeň, díky :)

Reklamy v rádiu

17. ledna 2010 v 13:30 | Lafi |  Ze života
Dnes ráno jsem při snídani po delší době zapnul rádio a docela si mi písničky líbily. Po chvíli se začala z reproduktorů vkrádat do mých uší reklama. V principu proti reklamě nic nemám, uvědomuji si, že si rádio na sebe potřebuje vydělat. Co mi však není úplně při chuti, proč například hudební rádia neberou především reklamu z oblastí hudby, nejlépe ze svého zaměření a všeho co se kolem toho točí. Vím, jde o peníze, ale tak by se posluchači mohli i z reklamy dozvědět něco zajímavého. Tím nemyslím rádoby hudební stanice ala Frekvence 1. Nechce se mi věřit, že je v naší republice tak malý trh, aby se z toho pár rozhlasových stanic neuživilo. Dřív něco podobného dělalo Rádio 1. Já osobně při začátku reklamy přepínám na jinou stanici. A co vy?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Great Mhery Great Mhery | Web | 17. ledna 2010 v 15:00 | Reagovat

Já přepínám a pokud jsou reklamy všude, tak vypínám. Reklamy mě nudí a nebaví. O to horší je, že se opakují. Jednou mi nevadí, ale když je reklamní blok často s podobnými reklamami  [:tired:] radši vypínám. Ikdyž jsem se dostala ke stádiu, že rádio poslouchám minimálně, protože hudbu do sebe hustím především pomocí mé věrné mp3.

2 Lafi Lafi | 17. ledna 2010 v 19:56 | Reagovat

Oni ty bloky nejsou jen s reklamou, někdy se opakují i skladby ve vysílání. Není nad to, když si moderátor vezmě do studia svou hudbu a podělí se o své názory a novinky. Takové to rádoby Cool a Happy tlachání o ničem mi spolehlivě dokáže zkazit poslech.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama