Ahoj, s blogem se stěhuji na své soukromé stránky, tudíž dále budu pro vás na blog.lafi.cz. Zachovejte mi přízeň, díky :)

Fotoblog na nových stránkách

7. června 2011 v 9:27 | Lafi |  Fotografování
Vážení návštěvníci mého blogu, vy pravidelní i občasní, co jen prolétnete kolem. Mám pro vás jednu novinku a tou je oddělení fotografických věcí od ostatních článků. Nově tedy najdete mé fotografie na adrese http://jirkafoto.blogspot.com/ Tímto okamžikem už zde nebudu zveřejňovat nové články o focení, ty už jen na nové adrese.


Tento blog ale v žádném případě nekončí, dál zde budu psát o příbězích a názorech ze života.

Myšlenka na vytvoření čistého fotoblogu se mi honila hlavou už delší dobu. Začínalo se mi zdát čím dál víc násilné míchat fotky se psaním mých názorů a myšlenek o světě kolem nás. Prostě mi to k sobě nepasovalo.

Proč jsem zvolil konkurenční službu Blogger a nezaložil si další na blog.cz? Má to několik důvodů. Hlavním byla pro mě větší svoboda k tvorbě stránek. Tím nemyslím grafické zobrazování, ale začlenění například Google kalendáře a podobných věcí. Dále tu je Picasa album. To je samo o sobě, přiznejme si to, daleko uživatelsky přívětivější než Galerie na blog.cz. A pokud vyčerpám limit 1GB, dá se za pár dolarů za rok podstatně zvětšit. Další vychytávkou je služba Panoramio, kam taky vkládám fotografie a jeho snadná spolupráce právě s Picassem. Samozřejmě že by bylo ideální mít vlastní webové stránky, ale na to se zatím necítím, třeba později jestli budu více fotit.

Pokud využíváte k upozornění na nové příspěvky úvodní stránku s přihlášením na blog.cz, nezoufejte. Na mém novém fotoblogu najdete, chtěl bych věřit že vyčerpávající možnosti, jak nepropásnout nový článek. Je k dispozici jednak RSS čtečka a to jak článků, tak i jednotlivých komentářů. A nechybí ani upozornění zasílané na e-mail.

Děkuji vám všem za čas strávený čtením na těchto stránkách a doufám, že se s vámi budu setkávat i dále.


Váš
Lafi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | Web | 7. června 2011 v 10:22 | Reagovat

Lafi, bezvadný nápad, ten ti opravdu chválím, budu asi raději navštěvovat tvůj fotoblog, protože odborné články a různé úvahy jsou pro mě děsně náročné! ;-) V produktivním věku jsem si jich užila až dost!
Ať se ti daří! :-) Hanka

2 Lafi Lafi | 8. června 2011 v 9:52 | Reagovat

Díky za komentář, budu se snažit ty dva blogy ukočírovat.

3 Libor Libor | Web | 8. června 2011 v 16:51 | Reagovat

Tak snad zvládneš oba blogy nestane se z Tebe schizofrenik :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama