Ahoj, s blogem se stěhuji na své soukromé stránky, tudíž dále budu pro vás na blog.lafi.cz. Zachovejte mi přízeň, díky :)

Volíme prezidenta

20. ledna 2013 v 13:51 | Lafi |  Ze života
Napíšu to na rovinu. První přímá volba perzidenta mi po prvním kole připadá jako nějaká tragikomedie. Při pročítání vesměs na internetu si bezděčně říkám, "jací jsme to ale pitomci". Nevím jestli novinářům platí za psaní takových propagandistických keců, polopravd, a vyslovených lží, nebo jestli jsou tak tupí a opisují jeden od druhého. Do druhého kola nám zbyli dva kandidáti. Oba mají nějaký ten "škraloup" na sobě. Pořád se mi nechce věřit, že tak lehko zapomínáme jak s námi oba dva zbylí kandidáti zametají. Proto mám morální problém kterémukoli z nich dát svůj hlas.


Miloš Zeman
(Bývalý) komunista a může počítat s jejich podporu, příznivce Johna Maynarda Keynese. Člověk který si solečně s Klausem doslova vytřel zadek svými voliči takzvanou opoziční smlouvou. Je to socialista do morku kostí. Byl, spolu s Klausem, Komárkem a dalšími komunistickou kádrovou rezervou v prognostickém ústavu. Obklopuje se soudruhy s doslova mafiánskými praktikami, napojenými na bývalý sovětský svaz.

Karel Schwarzenberg
Je víc Čechem nebo Rakušanem? Kalouskova loutka, i když to zní divně je to také socialista, dost možná ještě větší než Zeman. Zastánce samostatného Kosova. Je ve vládě na důležitém ministerstvu tolik nenáviděného Nečase. Vzpomínáte, jak při jednání o stavbě amerického radaru v Brdech řekl, když ho neprosadím, tak odstoupím? A jak to dopadlo. Návštěvy a "výborné přednášky" v Bilderbergu ať si každý přebere podle svého.

Co mají oba dva společného? Jednak problém s alkoholem, jsou to kovaní socialisté, pro které je morálka sprosté slovo. Svobody jednotlivce a volný obchod jsou pro ně nepřípustné. Nerad to píšu, ale mají víc společného než rozdílného.

Odkazy na čtení:
nekorektně.com
hampl.blog.ihned.cz
mzv.cz

Videa:
Vládneme, nerušit
Kosovoonline: Karel Schwarzenberg "zdůvodňuje" uznání nezávislosti Kosova
Karel Schwarzenberg a Bilderberg group
Uvolněte se, prosím: Karel Schwarzenberg
Miloš Zeman na VŠE v Praze, 10.4.2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Libor Libor | Web | 20. ledna 2013 v 14:52 | Reagovat

Souhlasím, také zvažuji, že k volbám ani nedorazím.

2 Lafi Lafi | 4. února 2013 v 22:27 | Reagovat

[1]: Byl jsi nakonec volit?

3 Libor Libor | Web | 5. února 2013 v 22:14 | Reagovat

[2]: Nebyl (respektive v prvním kole ano, ale ve druhém už ne).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama